O firmie EsetGlobalmy dostawca oprogramowania antywirusowego zabezpieczającego stacje robocze, serwery i urządzenia mobilne. Głównym produktem wielokrotnie nagradzanym jest program antywirusowy Eset Nod32 Antivirus. Obecnie z oprogramowania Eset korzysta już ponad 100 mln użytkowników w 180 krajach na całym świecie. W Polsce programy Eset mają już ponad 3,5 mln zwolenników.

Założona w 1992 roku, swoją siedzibę zlokalizowła w Bratysławie na Słowacji. Jej oddziały mieszczą się w Pradze, San Diego, Bristolu oraz Buenos Aires. Dzięki rozbudowanej sieci dytrybutorów produkty Eset docierają do 180 krajów. W Polsce dystrybucją produktów Eset zajmuje się fimra Dagma z siedzibą w Katowicach.

Od czerwca 2008 roku firma Eset może również pochwalić się krakowskim biurem Research & Development. Zadaniem biura jest praca nad innowacyjnymi metodami i narzędziami do zwalczanie najnowszych zagrożeń. Jest to bardzo dobra wiedomość dla użytkowników komputerów w Polsce, gdyż takie rozwiązanie daje możliwość szybkiej reakcji na zagrożenia szczególnie występujące w naszym regionie.

Popularność aplikacji Eset w Polsce została potwierdzona licznymi nagrodami i tytułami między innymi Produkt Roku przyznawany przez miesięcznik PC Word i Chip.
KONTAKT
Adres do korespondencji

Jacek Derda
ul. Kamienna 28
67-100 Nowa Sól

Tel. +48 607 362 607
e-mail: biuro@jd-soft.pl
©
Facebook